توجه! بدلیل کثرت محصولات امکان بارگذاری تمامی آنها وجود ندارد. بنابراین برای استعلام با بخش فروش تماس حاصل فرمائید.
نمایندگی مرک

شرکت شیمی مرک، نمایندگی مرک آلمان، نمایندگی مرک در ایران ارائه دهنده خدمات به مشتریان عزیز می باشد. که کلیه محصولات مواد شیمیایی، آزمایشگاهی و کلیه محصولات مرک را به مشتریان ایرانی ارائه می دهد.

نمایندگی مرک آلمان (Merck)

نمایندگی مرک آلمان (Merck)، با توجه به نیازهای جامعه در زمینه استفاده از مواد شیمیایی فعالیت می کند. شرکت مرک آلمان، بزرگترین تولید کننده مواد شیمیایی آزمایشگاهی است که با نام گروه مرک شناخته می شود. این شرکت در سال ۱۶۶۸ تأسیس شد و می توان گفت قدیمی ترین شرکت شیمیایی و دارویی در جهان است.این شرکت در آلمان شروع به فعالیت کرد و دفتر اصلی آن در شهر دارمشتات می باشد.

نمایندگی مرک آلمان، در اروپا، آفریقا، اقیانوسیه، آمریکا و آسیا موجود می باشند. قدمت شرکت مرک به ۳۵۰ سال می رسد و محصولات دارویی، شیمیایی و فرآورده های آزمایشگاهی تولید می کند.امروزه با توجه به فعالیت چشمگیر این شرکت، نام مرک یکی از معتبر ترین مجموعه های فعال تولید مواد شیمیایی است.

فعالیت شرکت مرک

شرکت مرک با فروش حدوداً ۳۵ میلیارد دلار از محصولات، در رتبه چهارم شرکت بزرگ از لحاظ دارویی به شمار می رود.شرکت مرک از ابتدا شرکتی خصوصی بوده که در سال ۱۹۹۵ از سهامی خاص به سهامی عام تبدیل شده است.

در حال حاضر ۷۰ درصد سهام شرکت مرک آلمان، مربوط به خاندان مرک می باشد.و در حال حاضر شیمی مرک ،نمایندگی مرک آلمان، نمایندگی مرک در ایران ارائه دهنده خدمات به مشتریان عزیز می باشد.نمایندگی مرک

زمینه اصلی فعالیت شرکت مرک شامل موارد زیر می باشد:

تولید مواد شیمیایی
تولید مواد دارویی
داروسازی
علوم زیستی
بیوتکنولوژی
لوازم بهداشتی
لوازم آرایشی
انواع محصولات پلاستیکی
و …

نمایندگی مرک

فهرست نمایندگی مرک

مرک (Merck) یکی از شرکت‌های پیشرو در زمینه تولید مواد شیمیایی و تجهیزات آزمایشگاهی است. این شرکت دارای نمایندگی‌ها و مراکز فروش در سراسر جهان می‌باشد. اگر به دنبال نمایندگی‌های مرک در منطقه‌ای خاص هستید، بهترین روش این است که به وب‌سایت رسمی مرک مراجعه کرده و از ابزار جستجوی آنلاین آنها برای یافتن نمایندگی در منطقه‌ی مورد نظر استفاده کنید.

برای مطالعه آخرین اطلاعات در مورد نمایندگی‌ها و مراکز فروش مرک، می‌توانید به وب‌سایت رسمی مرک مراجعه کنید و از ابزارهای جستجوی آنلاین آنها استفاده کنید یا با تماس با مجموعه شیمی مرک اطلاعات بیشتری دریافت کنید. واحد مشتریان مرک می‌تواند شما را به نمایندگی مناسب در منطقه شما هدایت کند.

نمایندگی مرک در ایران

شیمی مرک، نمایندگی مرک آلمان، نمایندگی مرک در ایران امکان و موقعیت خرید محصولات شیمیایی و دارویی را به مشتریان و متقاضیان می دهد.نمایندگی مرک

محصولاتی که در نمایندگی مرک ایران هستند، کاملا تضمین شده هستند از جمله شیمی مرک ،نمایندگی مرک آلمان،نمایندگی مرک در ایران و هر کدام از مواد، دارای فرم گارانتی می باشند.گارانتی مواد و یا داروهای شیمیایی در مورد عدم پاسخ مواد شیمیایی نسبت به تست های آزمایشگاهی می باشد. در صورتی که این تست ها به خوبی پاسخ ندهند، نمایندگی وظیفه دارد مواد و داروهای شیمیایی را از مشتری بازگیرد.نمایندگی مرک

همچنین از وظایف دیگر نمایندگی مرک آلمان در ایران، پرداخت مبلغ دریافتی از مشتری می باشد.

مرک آلمان نمایندگی های ایران، برای خدمت به مردم جامعه، به تولید و عرضه مواد شیمیایی آزمایشگاهی می پردازند.واکنش کیفیتی که هر یک از نمایندگی ها انجام می دهند، نشان از اعتماد و کیفیت بالای کار نمایندگی ها می باشد.و در ایران شرکت شیمی مرک علاوه بر فروش محصولات شیمیایی صنعتی، مواد شیمیایی مورد نیاز در صنعت داروسازی را نیز برای شرکت های دارویی تامین می کند.

همچنین فعالیت های دیگر نمایندگی مرک آلمان، صرف تولید مواد اولیه دارویی، مواد آرایشی و بهداشتی می شود.برخی از نمایندگی ها نیز به تولیدترکیبات الکترولیومسیستم و بلوک های ساختمانی کریستال مایع پرداخته اند.

در ایران نمایندگان زیادی هستند که به تولید و فروش مواد شیمیایی شرکت مرک می پردازند. شرکت شیمی مرک ، نمایندگی مرک آلمان، نمایندگی مرک در ایران ارائه دهنده خدمات به مشتریان عزیز می باشد.نمایندگی مرک

شما می توانید برای بازدید از سایت اصلی مرک آلمان به آدرس www.merckmillipore.com مراجعه کنید.

فعالیت های نمایندگی مرک آلمان

از دیگر کارها و فعالیت هایی که برخی از نمایندگی مرک آلمان انجام می دهند، می توان به موارد زیر اشاره نمود:

توسعه ایمونولوژی و انکولوژی
تولید مواد شیمایی و دارویی
توزیع مواد ابزارهای تحقیقاتی
بازاریابی مواد و داروهای آزمایشگاهی
تحقیقات علمی و کاربردی
ارائه تجزیه و تحلیل ستوکین ها
ارائه فاکتورهای رشد
ارائه پروتئین های محلول

شرکت مرک، دارای شهرت زیادی در زمینه تولید مواد دارویی و شیمیایی استبه همین جهت ممکن است نمونه های تقلبی مواد شیمایی و دارویی شرکت مرک در بازار موجود باشد.خریداران و مصرف کنندگان در صورتی که شناخت کافی از صحت محصولات نداشته باشند، ضرر خواهند کرد.نمایندگی مرک

به این دلیل که نمونه های مواد تقلبی از نظر ظاهر و بسته بندی کاملاً مشابه مواد اصلی این شرکت هستند.با در نظر داشتن وجود این مواد تقلبی در سطح جامعه و بازار، نیاز به وجود نمایندگی شرکت مرک آلمان احساس می شود.نمایندگی های موجود این شرکت، با تولید و فروش مواد اصلی این نیاز مشتریان را رفع می نمایند.

نمایندگی مرک

کاربرد محصولات شرکت مرک آلمان

از کاربرد های محصولاتی که در نمایندگی مرک آلمان، می توان برشمرد موارد زیر است:

آزمایشگاه های علوم زیستی
سم شناسی
قارچ شناسی
میکروبیولوژی
کالبد شناسی
ژنتیک
انگل شناسی
بیولوژی سلولی
بیولوژی ملکولی
یاخته شناسی

صناع غذایی

آزمایشگاه های کنترل کیفی
آزمایشگاه های تشخیص طبی
صنایع آرایشی و بهداشتی
محیط زیست

منابع طبیعی

آزمایشگاه های آب و فاضلاب
صنایع آبکاری و سرامیک
نفت و گاز و پالایشگاه ها
نیروگاه های حرارتی
امور دام و طیور
پزشکی و طب
گیاه شناسی
پروژه های دانشگاهی

دارو سازی

مواد شیمیایی
محصولات پلاستیکی
چسب و رنگ
شیمی معدنی
شیمی آلی
تولید مواد مرجع
مواد با گریدهای مناسب
مواد شیمیایی اصل
داروهای طبی

داروهای آزمایشگاهی
صنایع کاشی
نیروگاه های برق
و …

نمایندگی شرکت دارویی مرک در ایران

از فعالیت های مهم شرکت مرک آلمان در زمینه ی تولید مواد شیمیایی صنعتی و آزمایشگاهی می توان به تولید مواد شیمیایی لازم برای تولید دارو ها می باشد.نمایندگی مرک

تاکنون افتخار داشته ایم با بیش از ۱۰ شرکت دارویی به شکل مستقیم و با بیش از ۲۰ شرکت دارویی به شکل غیر مستقیم همکاری داشته باشیم. شرکت های دارویی مختلف برای سفارش مواد شیمیایی مورد نیاز خود می توانند از طریق شماره های تماس با ما در ارتباط باشند.

مواد شیمیایی مرک ( MERCK ) آلمان

انواع مواد شیمیایی شرکت مرک آلمان در گریدها و بسته بندی های مختلف
انواع مواد شیمیایی آزمایشگاهی با گرید بسیار خالص با کاربردهای عموما تحقیقاتی و پژوهشی ، جهت مراکز تحقیقاتی ، دانشگاهی و دانش بنیان .
ارائه رسمی انواع محصولات آزمایشگاهی با گرید اولترا پیور ، جهت امور تولیدات خاص کارخانه ها ، و نیز امور تست و تحقیق.
فروش مواد شیمیایی مرک آلمان با گرید اچ پی ال سی ، با کاربری بیشتر برای انواع صنایع داروسازی ، و به عنوان ماده اولیه داروخانه ها در حجمهای خرد و انبود .

توزیع محصولات با گرید سنتز که اغلب این نوع مواد شیمیایی دارای کاربرد بسیار فراوان در تولیدات بوده و پایه اولیه بسیاری از صنایع محسوب میگردند ، این گونه مواد شیمیایی انحصاری ، در امور تحقیقاتی نیز بسیار راهگشا هستند .

فروش محیط کشت مرک آلمان که اغلب این محیط کشت ها توسط این کمپانی به شکل دانه درشت یا همان گرانوله تولید میگردند ، لذا تفاوت بارزی از لحاظ شکل ظاهری و خلوص و کارایی با اغلب محیط کشتهای برندهای مختلف جهان دارند .
عرضه انواع بافر ، تیترازولهای استاندارد و پی اچ ، معرف ها ، کاتالیزورها ، آمینو اسیدها ، ساپلیمنتها ، اسید ها ، بازها ، سورفکتانتها ، شناساگر ها ، ویتامینهای تحقیقاتی ، ترکیبات معدنی و آلی ، اسید های چرب ، آنزیمها و اسید ها و بازهای مرک آلمان .

محصولات پودری و گرانوله مرک ( MERCK ) آلمان

انواع مواد شیمیایی گرانوله و پودری شرکت مرک آلمان در ایران

جامدات شرکت مرک شامل طیف وسیعی از محصولات نمایندگی رسمی مرک آلمان در میلیپور است که توسط این واحد در ایران توزیع میگردند . قیمت محصولات مرک در بخش جامدات بر مبنای قیمت وارداتی اینگونه مواد شیمیایی محاسبه میگردد و به این دلیل که این واحد واردکننده مرک عمده کالاهای میلیپور است ، قیمت تمامی محصولات بر مبنای قیمت عمده محاسبه شده و بسیار نازل و سطح اول خواهند بود .نمایندگی مرک

خرید مواد شیمیایی مرک در طیف جامدات از این واحد ، گستره وسیعی از انتخاب را در اختیار کاربران ، محققان و خریداران قرار میدهد به نحوی که : در عین اینکه اینگونه مواد شیمیایی شامل تنوع بسیار گسترده در دسته بندی بوده و خانواده های بسیار وسیعی از محصولات را در اختیار کاربر قرار میدهد ، هر یک از این کالا ها دارای طیف وسیعی از گریدهای منحصر بفرد بوده که هر یک شامل دهها کاربرد اساسی هستند و این کاربردها را میتوان در بخشهای دسته بندی سایت رسمی شرکت مرک آلمان و همچنین این وبسایت مشاهده کرد .

هر یک از جامدات نماینده انحصاری شرکت مرک آلمان که توسط این واحد ارائه میگردد ، شامل انواع بسته بندی های مختلف بوده و در احجام گوناگون قابل ارائه است به نحوی که برخی از کالاها در طیف گرمی تا 50 کیلو قابل عرضه به مشتریان میباشد و هر کاربری از سطح مصارف بسیار خرد تا سطح مصارف صنعتی میتوانند از محصولات مرک اورجینال و اصلی بهره برده و به نهایت کارایی دست یابند.نمایندگی مرک

کالا علم علاوه بر فروش مواد شیمیایی مرک آلمان ، اهداف دیگری را در این وبسایت دنبال میکند . از این گونه اهداف جانبی ارائه مطالب بسیار مفید و کاربردی در رابطه با هر یک از محصولات جامدات شرکت مرک آلمان است که میتواند کاربر را با گستره وسیعی از اطلاعات علمی ، نکات فنی و بسیاری از کاربردهای مواد شیمیایی این شرکت آشنا کرده که چه بسا بسیاری از این اطلاعات از حیطه تخصص و دانش کاربران خریدار آن محصول خارج باشد .

نمایندگی مرک

مایعات شرکت مرک آلمان ( MERCK )

ارائه حجم بسیار گسترده از مایعات مرک با خلوص بسیار بالا جهت امور تحقیق و توسعه و تولیدات.

حلالهای متنوع مرک – میلیپور

عرضه انواع حلالهای بسیار کاربردی از نماینده رسمی مرک اروپا توسط این واحد تجاری در حجمهای مختلف.

محلولهای استاندارد

ارائه تخصصی محلولهای بسیار متنوع استاندارد مرک در پکیج های 100 سی سی و 500 سی سی.

اسپان های مختلف آزمایشگاهی

در این مرکز انواع اسپان های مختلف با درجه بندی های مختلف از شرکت مرک آلمان ارائه میگردد.

سیلانهای متنوع

فروش متنوع ترکیبات سیلانی با پایه انواع متیل ها و اتیل ها و مرکاپتانها تولید مرک آلمان.

معرف ها و شناساگرها

عرضه انواع معرفها و شناساگرهای مایع از نمایندگی انحصاری مرک در اروپا توسط کالا علم و واحدهای زیر مجموعه.

اسید ها و بازها

ارائه متنوع اسیدها و بازهای اورجینال شرکت مرک در احجام خرد تا انبوه جهت طیف گسترده کاربریها با گریدهای متنوع .

توئین های متنوع آزمایشگاهی

توئین های شرکت مرک از برترین و خالصترین خانواده های توئین در میان کمپانی های بزرگ جهان محسوب میشوند.

بافرها

انواع بافرهای مختلف در رنج های کامل به 2 صورت تیترازولی نیمه آماده و یک لیتری آماده با برند مرک.نمایندگی مرک

تیترازولهای آزمایشگاهی

عرضه تیترازولهای مختلف برای امور گوناگون در حجمهای 1 لیتری آماده و تیترازولی نبمه آماده آزمایشگاهی.

مایعات میکروبیولوژی

مایعات میکروبیولوژی در طیف متنوع جهت امور مربوط به محیط کشتهای آزمایشگاهی میکروبی.

پلی اتیلن گلایکولها

انواع پلی اتیلن گلایکول های آزمایشگاهی با وزن های ملکولی مختلف با حجمهای متنوع.

بافرهای مرک آلمان (MERCK )

ارائه انواع بافرهای بسیار خالص از طریق تهیه از نمایندگی مرک آلمان در اروپا برای کشور ایران در حجم وسیع صورت میپذیرد . بافرهای مذکور شامل انواع بافرهای آماده پی اچ در حجم های 1 لیتری میباشند ، که به نسبت انواع مشابه خود از برندهای دیگر از کیفیت برتر قابل توجهی برخوردار میباشد.

همچنین انواع بافرهای تیترازولی نیز از طریق تهیه از نماینده انحصاری شرکت مرک در اروپا در کشور ایران ارائه خواهد شد . این تیترازولها دارای ماهیت بسیار خالص بوده که میتوان آنها را در زمان لازم از طریق پروتکل های استاندارد تعریف شده به حالت آماده در آورد و در بخشهای صنایع تولیدی و امور تحقیقاتی مورد استفاده قرار داد .نمایندگی مرک

کاربرد های بافرهای تیترازولی

 کابردهای انواع بافرهای تیترازولی و آماده این شرکت ، کاربرد وسیع آنها در الکترودهای پی اچ متر است . با توجه به حساسیت و دقت بالای برخی از دستگاههای پی اچ متر که در صنایع مختلف مورد استفاده قرار میگیرند و اندازه گیری پی اچ در آنها از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است ، باید این دستگاهها در عالیترین حالت خود عمل کنند . این بافرها با توجه به خلوص بسیار بالا میتوانند دقت بسیار بالایی را برای این دستگاهها فراهم آورند .

بافرهای تیترازولی

بافرهای تیترازولی و یک لیتری به طور مستقیم از طریق نماینده مرک آلمان در اروپا تامین شده و توسط این واحد در ایران ، در تهران و دیگر شهرهای ایران توزیع میگردند .شایان ذکر است که جهت مشاهده کاتالوگ نامبر و اطلاعات فنی کالا ها میتوانید به بخش فروشگاهی این وبسایت یا به دیگر وبسایتهای این گروه مراجعه کرده و یا از طریق تماس با واحد فروش مواد شیمیایی مرک آلمان از طریق واتساپ یا پیامک یا تماس مستقیم ، از مشخصات فنی و قیمت مواد شیمیایی و بافرهای مربوطه آگاهی یابید.

تیترازول های مرک آلمان ( MERCK )

  •  یکدهم
  • یکصدم
  •  یک
  •  چهارهزارم

محیط کشت های میکروبیولوژی مرک آلمان

محیط کشت های میکروبیولوژی شرکت مرک آلمان در واحدهای 500 گرمی تولید میشوند . این محصولات غالبا در این شرکت به صورت گرانول تهیه میشوند در حالی که بیشتر شرکت های جهان محیط کشت ها را به صورت پودری تولید میکنند و محصولات این شرکت از نظر خلوص ، کیفیت و کارایی در مقایسه با همنوعان خود از دیگر برندهای تولید کننده محیط کشت در جایگاه بالاتری قرار میگیرند . کالا علم محیط کشتهای مرک را با تهیه از نماینده مرک رسمی در اروپا ، در کشور ارائه میدهد.

شایان ذکر است که برخی از انواع این محیط ها نیازمند ساپلیمنت ها و افزودنی هایی هستند که در زمان خرید میبایست همزمان با محیط تهیه گردد و این ساپلیمنتها نیز از برندهای مختلف موجود است.آنچه در مورد این محصولات صدق میکند این است که این محیط کشت ها در نوع خود از گرانترین ها به شمار میروند لذا در صورتی که مجموعه ای تولیدی نیاز به تهیه محصولات مرک داشته باشد به نسبت دیگر برندها باید هزینه بیشتری انجام دهد .نمایندگی مرک

روشهای دریافت قیمت و موجودی کالاهای شیمیایی شرکت مرک آلمان

در صورت عدم یافتن کالای خود در بخش فروشگاهی از طریق روشهای قرار داده شده از طریق بخش فروش به موجودی و قیمت کالای خود دسترسی پیدا کنید. مجموعه کالا علم با موجودی بیش از 6000 محصول شیمیایی با برند مرک بزرگترین مجموعه محصولات شیمیایی این برند را در اختیار دارد.

قیمت  فروش مواد شیمیایی  – شیمی مرک

شرکت شیمی  مرک یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان در زمینه فروش مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص فروش مواد شیمیایی مرک می باشد. این شرکت در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت خرید محصولات نمایندگی مرک  و تهیه این محصول (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان این شرکت در ارتباط باشید.

همچنین از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول را به همراه میزان نیاز خود ارسال کنید. در کمترین زمان ممکن پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری کنیم .

جهت محصولات بیشتر در نمایندگی مرک و استعلام سریع قیمت میتوانید ازطریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز درکمترین زمان پاسخ استعلام خود رادریافت نمائید.نمایندگی مرک

اههای ارتباطی :
021-66368169 (ساعات تماس:8:30 الی 19)
واتساپ:09377601793 (ساعات تماس 24ساعت)

Views: 28

توجه: شرکت شیمی مرک نمایندگی سیگماآلدریچ و مرک در ایران را دارد. این مجموعه با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت شیمی مرک تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل کردن از صحیح بودن شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید.

فرم نظر
تبلیغات
تبلیغات

سفارش تبلیغات

کلیک کنید