توجه! بدلیل کثرت محصولات امکان بارگذاری تمامی آنها وجود ندارد. بنابراین برای استعلام با بخش فروش تماس حاصل فرمائید.
نمایندگی سیگماآلدریچ

شرکت و کمپانی سیگماآلدریچ به عنوان تولیدکننده برتر جهانی در زمینه موادشیمیایی، آزمایشگاهی محسوب می شود. شرکت شیمی مرک در ایران، نمایندگی سیگماآلدریچ را به صورت انحصاری دراختیار داشته ومحصولات ومواد شیمیایی این کمپانی را به هموطنان ایرانی ارائه می دهد.

شرکت شیمی مرک  بطور مستمر فعالیت خود را درحوزه فروش مواد شیمیایی و آزمایشگاهی و فروش تجهیزات آزمایشگاهی ادامه داده و این شرکت علاوه بر فروش محصولات شیمیایی، مواد شیمیایی مورد نیاز درصنعت داروسازی را نیز برای شرکت های دارویی تامین می کند.نمایندگی سیگماآلدریچ

این شرکت با ارائه مشاوره دقیق فنی، اطلاع رسانی جامع، مطلوب و با اتکاء به سال ها تجربه کاری و بهره گیری از کارشناسان متخصص در بخش فروش، شما را در انتخاب مناسب ترین و با کیفیت ترین تجهیزات از کمپانی مرک که نمایندگی آن را به عهده دارد، همراهی می نماید. این شرکت در طول سال ‌های سپری شده تجهیزات قابل توجهی به مراکز مختلف تحقیقاتی، صنعتی و آموزشی کشور ارائه داده است.

مطالعه خواهید کرد:

نمایندگی سیگماآلدریچ

نمایندگی سیگماآلدریچ یک مکان یا شرکتی است که به عنوان نماینده یا واسطه‌ای بین سیگماآلدریچ، یک شرکت یا تولید کننده خاص، و مشتریان یا مشتریان پتروشیمی، صنایع نفتی، یا صنایع شیمیایی عمل می‌کند. نمایندگی سیگماآلدریچ ممکن است خدمات متنوعی ارائه دهد، از جمله تامین محصولات سیگماآلدریچ، ارائه مشاوره فنی، اطلاعات تخصصی در زمینه محصولات، و پشتیبانی پس از فروش. این نماینگی‌ها ممکن است نیازهای مشتریان را تامین کنند و در فرآیند خرید و فروش محصولات سیگماآلدریچ نقش اساسی ایفا کنند.

محصولات نمایندگی سیگماآلدریچ

این محصولات در گروه های مختلف از جمله مواد شیمیایی مورد استفاده در صنعت غذایی، صنایع آرایشی و بهداشتی، صنایع پتروشیمی، نفت و گاز، محیط زیست، داروسازی، پزشکی، صنایع وابسته به کاشی و سرامیک، تولیدات پلاستیک و … جای دارند. بسته به این که مواد شیمیایی را برای کدام صنعت مورد نیاز داشته باشید، این شرکت تولیدات شیمیایی خود را با ضریب خلوص و اطمینان قطعی، در اختیار شما قرار خواهد داد.

شرکت سیگما در زمینه تولید محصولات بیوشیمی و شرکت آلدریچ در زمینه محصولات شیمی پیشرفت چشمگیری کردند.

در این مطلب به معرفی محصولات و نمایندگی مواد شیمیایی سیگماآلدریچ می پردازیم. شرکت سیگماآلدریچ از ترکیب دو شرکت سیگما و آلدریچ تشکیل شد.هر کدام از این شرکت ها در ابتدا فعالیت های جداگانه ای برای تولید محصولات شیمیایی داشتند. مواد شیمیایی سیگماآلدریچ نمایندگی های زیادی در کشورهای مختلف دارد. از جمله: آلمان، اسپانیا، ایتالیا، ایران و کشورهای مختلف دیگر. شرکت سیگما به تولید آدنوزین تری فسفات و شرکت آلدریچ در تولید ۱متیل، ۳نیترو فعالیت داشتند.ن

مایندگی سنمایندگی سیگماآلدریچ.......-minیگماآلدریچ

زیر مجموعه های  شرکت سیگماآلدریچ

 • پس از ادغام این دو مجموعه، چند شرکت به عنوان زیر مجموعه برای سیگماآلدریچ کار میکرد.
  SIGMA RBI :
 • فعالیت اصلی این شرکت در شاخه سیگنالینگ و علوم اعصاب است.
  ISO TEC:
 • فعالیت این شرکت در زمینه پروتئومیک، ساختار پروتئین، علوم مغناطیسی و … است.
  CARBOLABS:
 • تولید مواد شیمیایی با استفاده از واکنش فسژن
  SUPELCO:
 • تولید محصولات کروماتوگافی برای مصارف دارویی، آزمایشگاهی و…

کمپانی مواد شیمیایی سیگماآلدریچ محصولات گوناگونی را تولید و روانه بازار کرده است.نمایندگی سیگماآلدریچ

کاربردهای شیمی و ژنتیکی در نمایندگی سیگماآلدریچ

تولید آمینو اسید، انواع آنتی بادی، کربوهیدرات ها.
آنزیم ها و مهار کننده ها، لیپیدها، پروتئین ها و مشتقات.
بافرهای زیستی، پاک کننده ها، بیوشیمی و واکنش ها، ایزوتوپ های پایدار و …

از جمله فعالیت های و برنامه های نمایندگی سیگماآلدریچ

معرفی فرهنگ سلولی، کروماتوگرافی، کلونینگ و بیان، الکتروفورز.نمایندگی سیگماآلدریچ
طیف سنجی جرمی، پاک کردن اسید نوکلئیک، تشخیص و پاک کردن پروتئین، هماتولوژی و بافت شناسی.

همچنین این شرکت در زمینه های زیر تحقیقات فراوانی را به عمل آورده است:

سرطان و انواع آن، زیست شناسی سلولی، انواع مواد مخدر، ژنومیک عملی، اپی ژنتیک.
میکروبیولوژی، زیست شناسی مولکولی، تحقیقات در رابطه با تغذیه، بیوتکنولوژی گیاهی.
پروتئومیکس، تحقیقات در رابطه با سلول های بنیادی، زیست شناسی مصنوعی و …

نمایندگی سیگماآلدریچ.......-min

معرفی کمپانی های سیگماآلدریچ

از جمله کمپانی های سیگماآلدریچ که با این شرکت ارتباط دارند، ایزوتیک می باشد.

ایزوتیک در زمینه تولید محصولاتی جهت تعیین ساختار پروتئین فعالیت می کند از جمله:

سنتز پپتید
پروتئومیک
تحقیقات متابولیکیت
صویربرداری رزونانس مغناطیسی
رزونانس مغناطیسی هسته
شرکت دیگر سوپلکو است که تولید کننده ستون های کروماتوگرافی در زمینه دارویی، بیوتکنولوژی و … می باشد.
سیگما آر بی آی نیز از دیگر کمپانی سیگما آلدریچ است که در زمینه سیگنالینگ سلولی و علوم اعصاب فعالیت می کند.نمایندگی سیگماآلدریچ

از جمله محصولات تولید شده این شرکت می توان به مواد زیر اشاره نمود:

معرف های بیوشیمی استاندارد
لیگاندها
مهار کننده های آنزیم
آنتی بادی های اختصاصی فسفریک
آنزیم های انتقال سیگنال کلیدی
کیت های سیگنالینگ سلولی

شرکت اس ای اف سی نیز مرکز تولید و توزیع مواد شیمیایی دارویی و کشت سلول می باشد.

از محصولات این کمپانی مواد زیر می باشد:

پپتیدهای نشان دار ایزوتوپیک
کتابخانه های پپتید
الیکونوکلئوتیدهای RNA/DNA
مواد شیمیایی سیگما آلدریچ

فروش مواد شیمیایی سیگما آلدریچ

سیگما آلدریچ یکی از شرکت های پیشرو در تکنولوژی و علوم است که در زمینه تولید و ارائه محصولات بیوشیمی،محصولات ارگانیک، کیت تحقیقاتی و خدماتی که برای تحقیقات علمی لازم است، فعالیت می کند.

شرکت sigma aldrich سیگما آلدریچ در سال 1935 به عنوان یک شرکت تولید کننده مواد بیوشیمیایی،آنتی بیوتیک ها، بافرها، کربوهیدرات ها، آنزیم ها، هماتولوژی و بافت شناسی، نوکلئوتیدها، پروتئین ها، پپتیدها، اسیدهای آمینه و مشتقات آنو شرکت آلدریچ در سال 1951 به عنوان یک شرکت تولید کننده مواد شیمیایی ارگانیک و غیر ارگانیک،مواد شیمیایی سیگما آلدریچ

معرف ها مواد پیشرفته ایزوتوپ های پایدار برای سنتز شیمیایی،شیمی دارویی و علوم مواد در کشور آمریکا به طور مستقل شروع به کار کردند. اکنون به معرفی برخی از مواد شیمیایی تولید شده در این کارخانه و کاربردهای آنها می پردازیم.نمای

نمایندگی سیگماآلدریچ.......-minندگی سیگماآلدریچ

مواد شیمیایی کمپانی سیگماآلدریچ – نمایندگی سیگماآلدریچ

مواد شیمیایی کمپانی سیگماآلدریچ با توجه به اختراعات و نوآوری های جدید، در حال افزایش است. شرکت سیگماآلدریچ در سال 2014 توسط شرکت مرک آلمان به مبلغ 17میلیارد دلار خریداری گردید. در حال حاضر این کمپانی زیر مجموعه ای از شرکت مرک آلمان است و بایکدیگر همکاری را ارائه می دهند.

نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران نیز ،مواد شیمیایی سیگماآلدریچ را وارد و به فروش می رساند. با توجه به اینکه محصولات نمایندگی مستقیما از شرکت سیگماآلدریچ وارد می شوند و همه مواد اصل هستند و تقلبی نبودند و اصل بودن مواد شیمیایی یکی از دغدغه های اصلی خریدارن مواد شیمیایی است.

مواد شیمیایی سیگماآلدریچ در تهران

در این مطلب به بررسی مواد شیمیایی سیگماآلدریچ در تهران و شعب آن می پردازیم.شرکت سیگما آلدریچ از جمله شرکت هایی است که برای تولید محصولات بیوشیمی، ارگانیک و … فعالیت می کند.این شرکت در کشورها و شهرهای مختلف شعبه دارد. از جمله مواد شیمیایی سیگماآلدریچ دارای چندین شعبه است. این شرکت در سال 1975 میلادی از ترکیب دو شرکت سیگما و آلدریچ به وجود آمد.نمایندگی سیگماآلدریچ

در سال 2014 هم که شرکت مرک در آلمان این شرکت را خرید.در حال حاضر شرکت سیگما آلدریچ یکی از زیر مجموعه های شرکت مرک محسوب می شود.راه های مختلفی برای شناخت محصولات اصلی سیگما آلدریچ از نمونه های تقلبی آن وجود دارد.در سایت اصلی این مجموعه باید کد و نام محصول خریداری شده را در قسمت مربوطه وارد کرد.سپس اصلی یا تقلبی بودن آن مشخص می شود.نمایندگی سیگماآلدریچ

شرکت شیمی مرک نمایندگی محصولات سیگماآلدریچ در تهران

نمایندگی سیگماآلدریچ (Aldrich ) یک کمپانی تامیین کننده مواد شیمیایی تحقیقاتی است .این کمپانی مواد شیمیایی ارگانیک وغیر آلی و معرف ها موادپیشرفته و ایزوتوپ های پایدار راجهت سنتزشیمیایی، شیمی دارویی و علوم مواد فراهم میکند.این کمپانی در کنار تولید و توزیع محصولات بیوشیمی،ارگانیک تحقیقاتی در حوزه شیمی انجام میدهد.

تامین کننده مواد شیمیایی سیگماآلدریچ در تهران

شرکت شیمی مرک به عنوان نماینده سیگماآلدریچ شرکتی پیشرفته در زمینه ارائه، خدمات مشاوره و فروش تجهیزات آزمایشگاهی، مواد شیمیایی، تحقیقاتی و کنترل کیفی مورد نیاز مراکز علمی، پژوهشی، دانشگاهی، تحقیقاتی و صنعتی مشغول فعالیت می باشد.

نمایندگی سیگماآلدریچ.......-min

معرفی تعدادی از محصولات سیگما

در اینجا تعدادی از محصولات شرکت سیگما آلدریچ را معرفی میکنیم ، شما عزیزان در صورت تمایل برای اطلاع از لیست قیمت م محصولات سیگما با شرکت شیمی مرک ارتباط برقرار کنید .

تترا هیدروکلراید اسپرمین Spermine tetrahydrochloride

اسپرمین تترا هیدروکلراید به شکل پودر یا کریستال می باشد و برای رسوب DNA از بافرهای آبی کم نمک استفاده می شود.

 •  نام ماده: Spermine tetrahydrochloride
 • کد:۸۵۶۱۰
 • ۳۰۶-۶۷-۲ :cat number cas number

تترا هیدروکلراید اسپرمین

۲-Mercaptoethanol:

مرکاپتواتانول (BME) یک ترکیب تیول است که به عنوان ماده کاهش دهنده در واکنش های آلی ، مهار اکسیداسیون ترکیبات بیولوژیکی در محلول ، کاهش پیوندهای پروتئین دی سولفید قبل از الکتروفورز ژل پلی آکریل آمید مورد استفاده قرار می گیرد.

 • نام ماده: ۲-Mercaptoethanol
 • M6250:cat number:
 • ۶۰-۲۴-۲ case number:

۲-Mercaptoethanol

Magnesium sulfate:

منیزیم سولفات یک نمک با توانایی توکولیتیک (مهارکننده انقباض ها) می باشد که به عنوان ماده خشک کننده عصاره های آلی مورد استفاده قرار می گیرد . همچنین در القای اثر ضد درد در حین عمل و بعد عمل ، جلوگیری از اکلامپسی و توانایی در حذف آب از حلال های قابل پخش در آب با جداسازی فاز نمکی ، مورد بررسی قرار گرفته است.

 • نام ماده: Magnesium sulfate
 • cat number : M7506
 • ۷۴۸۷-۸۸-۹: cas number

Magnesium sulfate

Sodium carbonate: نمایندگی سیگماآلدریچ

کربنات سدیم (سودا) یک نمک سفید است که با الکترولیز هیدروکسید سدیم مذاب یا کلرید سدیم سنتز شود. محلول آبی آن توانایی جذب دی اکسید کربن را دارد و تبدیل لجن فاضلاب به سوخت مایع را کاتالیز می کند . به عنوان ماده كاهش دهنده در تهیه ورق های گرافن استفاده می شود.

 • نام ماده:  Sodium carbonate
 • cat number :۲۲۳۴۸۴
 • ۴۹۷-۱۹-۸ : cas number

Sodium carbonate

Sodium hydride:

هیدرید سدیم یک فلز قلیایی است که در درجه اول به عنوان یک پایه قوی اما قابل احتراق در سنتز آلی مورد استفاده قرار می گیرد و با اتصال مستقیم به C60 منجر به ماده ابررسانا NaH) 4C60) می شود.

 • نام ماده:  Sodium hydride
 • ۴۵۲۹۱۲cat number
 • cas number: ۷۶۴۶-۶۹-۷

Sodium hydride

۴-Nitrobenzaldehyde : نمایندگی سیگماآلدریچ

۴-نیتروبنزالدهید یک ترکیب آروماتیک آلی است که حاوی یک گروه نیترو جایگزین آلدهید می باشد و در تهیه الکل های هموسیلیک و تهیه و ارزیابی یک سری ارگانیسم های تری پپتید مورد استفاده می گیرد.

 • نام ماده :Nitrobenzaldehyde
  ۱۳۰۱۷۶: cat number
 • ۵۵۵-۱۶-۸ ۴: cas number

۴-Nitrobenzaldehyde

Sodium bisulfite:

محلول های آبی سدیم بیسولفیت در طبیعت اسیدی هستند و تجزیه آن به شکل اسید ، دی اکسید گوگرد تشکیل می دهد . NaHSO3 به عنوان معرف برای ایجاد بافر بارش ایمنی (IP) به منظور اصلاح مواد شیمیایی در DNA ، سنتز ۵ ، ۶-دی هیدروآسیل-۶-سولفونات و آرسنیولیپیدها مورد استفاده قرار می گیرد.

 •  نام ماده: Sodium bisulfite
 • ۷۶۳۱-۹۰-۵: cas number
 • ۲۴۳۹۷۳: cat number

Sodium bisulfite

Aluminum chloride: نمایندگی سیگماآلدریچ

آلومینیوم کلراید بواسطه کلرزنی آلومینیوم مایع حاصل می شود . در حالت بی آب یک کاتالیزور در شیمی آلی برای واکنش های فریدل – صنایع دستی است . در تشکیل آلیاژ Al-Cd و به عنوان یک عامل هسته در تولید رنگدانه TiO2 استفاده می شود.

 • نام ماده: Aluminum chloride
 • ۲۹۴۷۱۳ : cat number
 • ۷۴۴۶-۷۰-۰: cas number


 Aluminum chloride

۱-Naphthol:

۱-نفتول ، یک متابولیت از کارباریل و نفتالن می باشد که با واکنش خود به خودی از اپوکسید نفتالین تشکیل شده است . به شکل جامد و سفید رنگ در انواع حشره کش ها و ساخت بعضی داروها استفاده می شود.

 • نام ماده: ۱-Naphthol
 • ۳۱۰۹۷: cat number
 •  cas number:  ۹۰-۱۵-۳

Sodium oxide:نمایندگی سیگماآلدریچ

اکسید سدیم یک اکسید قلیایی قوی است که به عنوان شار فعال در لعاب های سرامیکی و پیش ماده در فیلم های پلیمری آلی در طول اصلاح پلاسما برای آنالیز خواص ضد میکروبی آن مورد استفاده قرار می گیرد.

 • نام ماده: Sodium oxide
 • ۶۴۵۶۱۳:cat number
 • :۱۳۱۳-۵۹-۳cas number

هزاران مواد دیگر مانند دی متیل جیوه Dimethylmercury و پولونیم Polonium dichloride را میتوانید از ما درخواست نمایید.

Sodium oxide

خرید – فروش محصولات نمایندگی سیگماآلدریچ

شرکت شیمی مرک یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد آزمایشگاهی از جمله مواد شیمیایی سیگماآلدریچ و مرک (آلمان) می باشد. درزمینه فروش و کیفیت محصول از تجربه بسیار بالایی برخوردار است.شما می توانید جهت خرید با شماره های مستقیم بخش فروش تماس گرفته و یا از طریق کانال واتساپ نام محصول به همراه مقدار آن را ارسال و در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

Views: 27

توجه: شرکت شیمی مرک نمایندگی سیگماآلدریچ و مرک در ایران را دارد. این مجموعه با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت شیمی مرک تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل کردن از صحیح بودن شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید.

فرم نظر
تبلیغات
تبلیغات

سفارش تبلیغات

کلیک کنید