توجه! بدلیل کثرت محصولات امکان بارگذاری تمامی آنها وجود ندارد. بنابراین برای استعلام با بخش فروش تماس حاصل فرمائید.
لیپولی ساکاریدها از اشرشیا کلر(LPS)کد L2654

در این مقاله، به بررسی و تبیین اثرات لیپولی ساکاریدها از اشرشیا کلر (LPS) می‌پردازیم. لیپولی ساکاریدها از اشرشیا کلر یکی از اجزای مهم و غیرقابل انعطاف در دیوار سلولی باکتری اشرشیا کلر است که تأثیرات گسترده‌ای بر سلامتی و عملکرد سیستم ایمنی بدن دارد. در این مقاله به بررسی این تأثیرات و اهمیت لیپولی ساکاریدها از اشرشیا کلر برای سلامتی انسان می‌پردازیم.

شرکت شیمی مرک، نمایندگی مواد شیمیایی سیگماآلدریچ در ایران می باشد این شرکت ارائه دهنده خدمات به مشتریان عزیز می باشد. کلیه محصولات مواد شیمیایی آزمایشگاهی از جمله مواد مرک merck ، محصولات سیگماآلدریچ و کلیه محصولات آزمایشگاهی را به مشتریان ایرانی ارائه می دهد.

معرفی لیپولی ساکاریدها از اشرشیا کلر(LPS)کد L2654

لیپولی‌ساکارید‌ها یا به اختصار LPS، گروهی از ترکیبات شیمیایی هستند که در دیواره‌ی سلولی برخی باکتری‌ها قرار دارند. این ترکیبات معمولاً در باکتری‌های گرم منفی مانند اشرشیا کلی ایجاد می‌شوند و از اهمیت بالایی در تعیین ساختار و ویژگی‌های سلولی این باکتری‌ها برخوردارند. LPS یکی از اجزای اصلی دیواره‌ی سلولی باکتری‌های گرم منفی است که نقش مهمی در پایداری و مقاومت این باکتری‌ها نسبت به شرایط محیطی، اعم از تغییرات دما و فشار، ایفا می‌کند.

کد L2654 به لیپولی‌ساکارید خاصی اشاره دارد که در باکتری اشرشیا کلی وجود دارد. این ماده می‌تواند به عنوان یک شاخص مهم در تشخیص و شناسایی این باکتری مورد استفاده قرار گیرد. به علاوه، این کد می‌تواند در مطالعات تحقیقاتی مربوط به خصوصیات و عملکرد این لیپولی‌ساکارید و نقش آن در بیماری‌ها و عفونت‌های باکتریایی مورد استفاده قرار گیرد.

لیپولی ساکاریدها از اشرشیا کلر(LPS)کد L2654-min

مشخصات 

L2654

Sigma-Aldrich

Lipopolysaccharides from Escherichia coli O26:B6

لیپوپلی ساکاریدهای اشریشیا کلی O26:B6
بدون ارزش رتبه بندی پیوند همان صفحه.
تابش γ، BioXtra، مناسب برای کشت سلولی
یک اندازه را انتخاب کنید
مترادف(ها):LPS
شماره EC:297-473-0
شماره MDL:MFCD00164401
NACRES:NA.75

ساختار لیپولی ساکاریدها از اشرشیا کلر

ترکیبات مهم

این ماده از ترکیبات مهمی مانند لیپید A و ساکاریدها تشکیل شده‌اند که نقش مهمی در ساختار دیوار سلولی باکتری دارند.

 ساختار شیمیایی

ساختار شیمیاییاین محصول سیگماآلدریچ شامل زنجیره‌های پلی‌ساکاریدی است که به لیپید A متصل می‌شوند.

 اثرات بر سیستم ایمنی بدن

  •  القای پاسخ التهابی

این ماده می‌توانند با القای پاسخ التهابی در بدن، نقش مهمی در مقابله با عفونت‌ها داشته باشند.

  • فعال‌سازی سلول‌های ایمنی

این ترکیبات می‌توانند به فعال‌سازی سلول‌های ایمنی بدن از جمله ماکروفاژها و سلول‌های تنفسی کمک کنند.

  • تأثیر بر عملکرد سیستم ایمنی

مصرف مواد شیمیایی لیپولی ساکاریدها می‌تواند به عملکرد سیستم ایمنی بدن کمک کرده و مقاومت بدن را در برابر برخی از بیماری‌ها افزایش دهد.

ساختار لیپولی ساکاریدها از اشرشیا کلر

اهمیت لیپولی ساکاریدها از اشرشیا کلر برای سلامتی انسان

  • حفظ سلامت ایمنی

این ماده باعث تقویت و حفظ سلامت سیستم ایمنی بدن می‌شوند و می‌توانند در پیشگیری از برخی از بیماری‌ها مؤثر باشند.

  • پیشگیری از عفونت‌ها

با تقویت سیستم ایمنی،این ماده می‌توانند در پیشگیری از عفونت‌های مختلفی که باکتری‌ها ایجاد می‌کنند، موثر باشند.

  •  تأثیر درمانی

برخی از تحقیقات نشان داده است که استفاده از این ماده شیمیایی ممکن است در درمان برخی از بیماری‌ها و حالت‌های التهابی مؤثر باشد.

نتیجه‌گیری

لیپولی ساکاریدها از اشرشیا کلر به عنوان یکی از اجزای مهم دیوار سلولی باکتری‌ها، نقش بسیار مهمی در حفظ سلامت سیستم ایمنی بدن و پیشگیری از بیماری‌ها دارند. با توجه به اهمیت این ترکیبات، مطالعات بیشتری بر روی اثرات و کاربردهای آنها برای سلامتی انسان لازم است.

خرید لیپولی ساکاریدها از اشرشیا کلر

شرکت شیمی مرک که نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید لیپولی ساکاریدها از اشرشیا کلر(LPS)کد L2654 با بخش فروش شرکت شیمی کهن تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل کردن از صحیح بودن شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.

 کالاهای موجود در انبار ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد.

روش ارسال کالا مشتریان

تهران ارسال توسط پیک

مشتریان سایر شهرها ارسال توسط شرکت های حمل و نقل( ترمینال،تیپاکس، پست) 

خرید لیپولی ساکاریدها از اشرشیا کلر

قیمت – فروش لیپولی ساکاریدها از اشرشیا کلر(LPS)

شرکت شیمی  مرک یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان در زمینه فروش مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص فروش لیپولی ساکاریدها از اشرشیا کلر(LPS) می باشد. این شرکت در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت خرید محصولات نمایندگی سیگماآلدریچ و تهیه این محصول (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان این شرکت در ارتباط باشید.

همچنین از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول را به همراه میزان نیاز خود ارسال کنید. در کمترین زمان ممکن پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری کنیم.

جهت محصولات بیشتر در نمایندگی مرک و استعلام سریع قیمت لیپولی ساکاریدها از اشرشیا کلر(LPS) میتوانید ازطریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز درکمترین زمان پاسخ استعلام خود رادریافت نمائید.

راههای ارتباطی :
021-66368169 (ساعات تماس:8:30 الی 19)
واتساپ:09377601793 (ساعات تماس 24ساعت)

Views: 0

توجه: شرکت شیمی مرک نمایندگی سیگماآلدریچ و مرک در ایران را دارد. این مجموعه با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت شیمی مرک تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل کردن از صحیح بودن شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید.

فرم نظر
Lipolysaccharides from Escherichia coli (LPS) code L2654

اطلاعات محصول

نام محصول :

لیپولی ساکاریدها

برند محصول :

سیگماآلدریچ

دسته بندی :

سیگماآلدریچ

تاریخ :

2024/02/26

casnumber :

297-473-0

carnumber :

L2654

تبلیغات
تبلیغات

سفارش تبلیغات

کلیک کنید