توجه! بدلیل کثرت محصولات امکان بارگذاری تمامی آنها وجود ندارد. بنابراین برای استعلام با بخش فروش تماس حاصل فرمائید.
دی اتیلن تری آمین 99% کد D93856

ماده شیمیایی دی اتیلن تری آمین یا DETA یک ترکیب شیمیایی مهم و چند منظوره است که در صنایع مختلف از جمله کشاورزی، صنعت تولید و داروسازی استفاده می‌شود. این ماده از لحاظ ساختاری و خواص شیمیایی، ویژگی‌های منحصر به فردی دارد که باعث می‌شود به عنوان یکی از مواد پرکاربرد در صنایع مختلف مورد استفاده قرار گیرد.

شرکت شیمی مرک، نمایندگی مواد شیمیایی سیگماآلدریچ در ایران می باشد این شرکت ارائه دهنده خدمات به مشتریان عزیز می باشد. کلیه محصولات مواد شیمیایی آزمایشگاهی از جمله مواد مرک merck ، محصولات سیگماآلدریچ و کلیه محصولات آزمایشگاهی را به مشتریان ایرانی ارائه می دهد.

دی اتیلن تری آمین

DETA یک ترکیب شیمیایی است که از دو اتیلن و یک گروه آمین تشکیل شده است. فرمول شیمیایی آن C4H13N می‌باشد. این ترکیب به شکل مایع بی رنگ با بوی مشخصی که معمولاً ناخن‌ها را سفید می‌کند، تولید می‌شود. DETA در آب حل شده و در مواد شیمیایی دیگر حل نمی‌شود و با اکسید کننده‌ها و مواد شیمیایی قوی واکنش نشان می‌دهد.

دی اتیلن تری آمین

دی اتیلن تری آمین

مشخصات دی اتیلن تری آمین

D93856

Sigma-Aldrich

Diethylenetriamine

Diethylenetriamine- ReagentPlus®, 99%

Synonym(s): 2,2′-Diaminodiethylamine, 2,2′-Iminodiethylamine, Bis(2-aminoethyl)amine

Linear Formula: (NH2CH2CH2)2NH

CAS No.:111-40-0
Molecular Weight:103.17
EC No.:203-865-4
Beilstein No.:605314

  • D93856دی اتیلن تریامین
  • دی اتیلن تریامین- ReagentPlus®، 99%
  • مترادف(ها): 2،2′-دی آمینو دی اتیل آمین، 2،2′-ایمینودی اتیل آمین، بیس(2-آمینواتیل) آمین
  • فرمول خطی: (NH2CH2CH2)2NH
  • شماره CAS: 111-40-0
  • وزن مولکولی: 103.17
  • شماره EC: 203-865-4
  • بیلشتاین شماره: 605314

مشخصات دی اتیلن تری آمین

کاربرد دی اتیلن تری آمین 

دی اتیلن تری آمین یک ترکیب شیمیایی مهم است که در صنایع مختلف به عنوان یک ماده اصلی و کلیدی استفاده می‌شود. این ترکیب در کشاورزی به عنوان یک عامل جذب کننده ازت در خاک مورد استفاده قرار می‌گیرد. همچنین، در صنایع تولید و صنعت داروسازی به عنوان یکی از مواد افزودنی و مواد اولیه برای تولید محصولات مختلف به کار می‌رود. به طور کلی، کاربردهای گسترده‌ای برای دی اتیلن تری آمین وجود دارد که آن را به یکی از مواد مهم و متنوع در صنایع مختلف تبدیل کرده است.

DETA در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد. در کشاورزی، این ترکیب به عنوان یک عامل جذب کننده ازت در خاک استفاده می‌شود. همچنین، در صنعت تولید، به عنوان یکی از مواد افزودنی در فرآیندهای شیمیایی و تولید مواد پلیمری استفاده می‌شود. همچنین، در صنعت داروسازی نیز برای تولید داروهای مختلف استفاده می‌شود.

خواص و ساختار شیمیایی دی اتیلن تری آمین

دی اتیلن تری آمین یک ترکیب شیمیایی با فرمول شیمیایی C4H13N است که از دو مولکول اتیلن و یک گروه آمین تشکیل شده است. این ترکیب به شکل یک مایع بی رنگ با بوی خاصی که معمولاً ناخن‌ها را سفید می‌کند، شناخته می‌شود. دی اتیلن تری آمین در آب حل شده و در مواد شیمیایی دیگر حل نمی‌شود. این ترکیب با اکسید کننده‌ها و مواد شیمیایی قوی واکنش نشان می‌دهد.

از خواص شیمیایی دی اتیلن تری آمین می‌توان به حلالیت آن در آب و واکنشات شیمیایی آن اشاره کرد. این ترکیب می‌تواند به عنوان یک عامل جذب کننده ازت در خاک در کشاورزی استفاده شود. همچنین، در صنایع مختلف از جمله صنعت تولید و داروسازی نیز به عنوان ماده افزودنی و مواد اولیه برای تولید محصولات مختلف استفاده می‌شود.

خواص و ساختار شیمیایی دی اتیلن تری آمین

خواص و ساختار شیمیایی دی اتیلن تری آمین

فرایند تولید 

DETA بطور صنعتی از راه‌های مختلفی ساخته می‌شود که از جمله آن‌ها می‌توان به واکنش اتیلن‌اکسید با آمونیاک و اتانول اشاره کرد. در این فرآیند، DETA به عنوان محصول نهایی به دست می‌آید که پس از فرآیند تصفیه و تقطیر، به شکل مایعی پاک و خالص تولید می‌شود.

اثرات بهداشتی و زیست محیطی 

استفاده از DETA در صنایع مختلف نیازمند رعایت ایمنی و احتیاطات لازم است. این ترکیب ممکن است در صورت تماس مستقیم با پوست یا نفس کردن آن، مشکلات سلامتی ایجاد کند. همچنین، استفاده بیش از حد از این ترکیب می‌تواند به محیط زیست آسیب برساند، بنابراین لازم است در محیط‌های مناسب و با استفاده از تجهیزات ایمنی مورد استفاده قرار گیرد.

DETA همچنان موضوع تحقیقات بسیاری در زمینه‌های مختلف است. استفاده‌های جدید و نوین این ترکیب در صنایع مختلف در حال بررسی و تحقیق می‌باشد. همچنین، فناوری‌های جدیدی برای ساخت این ترکیب و بهبود فرآیندهای تولید آن در حال توسعه می‌باشد.

نتیجه گیری

در نهایت، ماده شیمیایی دی اتیلن تری آمین یکی از مواد مهم و چند منظوره در صنایع مختلف است که به دلیل خواص و کاربردهای آن، توجه بسیاری را به خود جلب کرده است. با رعایت ایمنی و استفاده صحیح، این ترکیب می‌تواند بهبود و پیشرفت در صنایع مختلف را فراهم کند.

خرید دی اتیلن تری آمین 99% کد D93856

شرکت شیمی مرک که نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده از جمله خرید دی اتیلن تری آمین 99% کد D93856 با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت شیمی کهن تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل کردن از صحیح بودن شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.

 کالاهای موجود در انبار ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد.

روش ارسال کالا مشتریان

تهران ارسال توسط پیک

مشتریان سایر شهرها ارسال توسط شرکت های حمل و نقل( ترمینال،تیپاکس، پست) 

خرید دی اتیلن تری آمین 99% کد D93856

خرید دی اتیلن تری آمین 99% کد D93856

قیمت – فروش دی اتیلن تری آمین 99% کد D93856

شرکت شیمی  مرک یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان در زمینه فروش مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص فروش دی اتیلن تری آمین 99% کد D93856 می باشد. این شرکت در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت خرید محصولات نمایندگی سیگماآلدریچ و تهیه این محصول (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان این شرکت در ارتباط باشید.

همچنین از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول را به همراه میزان نیاز خود ارسال کنید. در کمترین زمان ممکن پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری کنیم.

جهت محصولات بیشتر در نمایندگی مرک و استعلام سریع قیمت دی اتیلن تری آمین 99% کد D93856 میتوانید ازطریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز درکمترین زمان پاسخ استعلام خود رادریافت نمائید.

راههای ارتباطی :
021-66368169 (ساعات تماس:8:30 الی 19)
واتساپ:09377601793 (ساعات تماس 24ساعت)

Views: 1

توجه: شرکت شیمی مرک نمایندگی سیگماآلدریچ و مرک در ایران را دارد. این مجموعه با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت شیمی مرک تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل کردن از صحیح بودن شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید.

فرم نظر
Diethylenetriamine 99% code D93856

اطلاعات محصول

نام محصول :

دی اتیلن تری آمین

برند محصول :

سیگماآلدریچ

دسته بندی :

سیگماآلدریچ

تاریخ :

2024/02/12

casnumber :

111-40-0

carnumber :

D93856

تبلیغات
تبلیغات

سفارش تبلیغات

کلیک کنید