توجه! بدلیل کثرت محصولات امکان بارگذاری تمامی آنها وجود ندارد. بنابراین برای استعلام با بخش فروش تماس حاصل فرمائید.
هموگلوبین انسانی سیگما آلدریچ

هموگلوبین انسانی سیگما آلدریچ : هموگلوبین جزء اصلی گلبول های قرمز است و مسئول رنگ قرمز آنها است. غلظت طبیعی آن در گلبول های قرمز 34 درصد است. هموگلوبین مهم ترین پروتئین تنفسی مهره داران است که به دلیل توانایی آن در انتقال اکسیژن از ریه ها به بافت های بدن و تسهیل انتقال دی اکسید کربن برگشتی است.

در دنیای علم و پزشکی، ماده‌های شیمیایی بسیاری وجود دارند که نقش مهمی در سلامت و بیماری‌های انسان دارند. یکی از این مواد شیمیایی، هموگلوبین انسانی سیگما آلدریچ است که به تازگی توجه بسیاری را به خود جلب کرده است. در این مقاله، به بررسی این ماده شیمیایی و نکات مهم سئو و رنگ اول گوگل در مورد آن می‌پردازیم.

معرفی هموگلوبین انسانی سیگما آلدریچ

هموگلوبین انسانی سیگما آلدریچ یک پروتئین حمل‌کننده اکسیژن است که در سلول‌های قرمز خون وجود دارد. این پروتئین نقش بسیار مهمی در حمل اکسیژن از ریه‌ها به باقی اعضا و سلول‌های بدن دارد.

هموگلوبین انسانی سیگما آلدریچ

هموگلوبین انسانی سیگما آلدریچ

مشخصات شیمیایی هموگلوبین انسانی

هموگلوبین انسانی یک پروتئین حمل‌کننده اکسیژن است که در سلول‌های قرمز خون وجود دارد. این پروتئین دارای ساختاری پیچیده است که شامل زنجیره‌های پلی‌پپتیدی و چندین گروه هم هموگلوبین است. در زیر، مشخصات شیمیایی این ماده ارزشمند را بررسی خواهیم کرد:

۱. فرمول شیمیایی: هموگلوبین انسانی دارای فرمول شیمیایی C₃₄H₃₆O₄N₄Fe است.

۲. وزن مولکولی: وزن مولکولی هموگلوبین حدوداً ۶۴۹۸ دالتون می‌باشد.

۳. ساختار مولکولی: مولکول هموگلوبین شامل چهار زنجیره پلی‌پپتیدی است که هر کدام از این زنجیره‌ها حاوی یک گروه هم‌هموگلوبین می‌باشد. همچنین، در هسته هر گروه هموگلوبین، یک اتم آهن (Fe) وجود دارد که نقش اصلی در اتصال اکسیژن دارد.

۴. ویژگی‌های شیمیایی: هموگلوبین انسانی به دلیل وجود گروه هم‌هموگلوبین، قابلیت متصل شدن به اکسیژن و حمل آن را دارد. این ویژگی شیمیایی باعث می‌شود که هموگلوبین انسانی نقش اساسی در انتقال اکسیژن از ریه‌ها به سایر بافت‌ها و اعضای بدن ایفا کند.

خصوصیات و ویژگی‌های هموگلوبین سیگما آلدریچ

هموگلوبین سیگما آلدریچ به دلیل وجود یک جزییات کوچک در ساختار خود، قابلیت حمل اکسیژن را کاهش می‌دهد. این خصوصیت می‌تواند به عوارض جدی مانند فشار خون بالا و بیماری‌های قلبی منجر شود.

H7379

Sigma-Aldrich

Hemoglobin human

lyophilized powder

Select a Size

1 G
5 G
10 G
Synonym(s):Hb
CAS Number:9008-02-0
MDL number:MFCD00131282
eCl@ss:42030116
NACRES:NA.61
خصوصیات و ویژگی_های هموگلوبین سیگما آلدریچ

خصوصیات و ویژگی_های هموگلوبین سیگما آلدریچ

علل بروز هموگلوبین سیگما آلدریچ

علل بروز هموگلوبین سیگما آلدریچ ممکن است متنوع باشند، از جمله متغیرهای ژنتیکی و عوامل محیطی مختلفی می‌تواند به این مشکل منجر شود.

خواص 

 • سطح کیفیت:200
 • فرم:پودر لیوفیلیزه
 • تکنیک):ایمونواسی آنزیمی: مناسب
 • ناخالصی ها:آنتی ژن HIV و هپاتیت B، منفی بود
 • انحلال پذیری:H2O: محلول 20 میلی گرم در میلی لیتر
 • شماره دسترسی UniProt
  P02008
  P02042
  P02100
  P09105
  P68871
  P69891
  P69892
  P69905
 • دمای ذخیره سازی:2-8 درجه سانتی گراد

عوارض و اثرات بالینی هموگلوبین سیگما آلدریچ

هموگلوبین سیگما آلدریچ می‌تواند عوارض جدی برای سلامتی انسان ایجاد کند، از جمله اختلالات در عملکرد قلبی-عروقی و اختلالات در سیستم عصبی.

کاربرد

هموگلوبین در توسعه یک آنزیم ایمونواسی سریع برای تشخیص پروتئین متصل شونده به رتینول استفاده شد.[1] همچنین در مهار واکنش پلاکتی انسان توسط فاکتور آرامش بخش مشتق از اندوتلیوم استفاده شد.[2]

اقدامات بیوشیمی/فیزیول

تعادل Fe2+/Fe3+ یک شاخص فیزیولوژیکی اکسیژن خون است. هموگلوبین بدون اکسیژن با کاهش نیتریت به NO، یک گشادکننده عروق که جریان خون را در بافت‌های فاقد اکسیژن افزایش می‌دهد، به حلقه بازخورد کمک می‌کند.

 راهکارها و درمان‌های موجود برای مدیریت هموگلوبین سیگما آلدریچ

درمان هموگلوبین سیگما آلدریچ معمولاً شامل کنترل عوارض و تغییرات شیمیایی در خون می‌شود، با هدف بهبود کیفیت زندگی بیماران.

نتیجه‌گیری:

هموگلوبین انسانی سیگما آلدریچ یک ماده شیمیایی مهم است که برای سلامتی انسان اهمیت دارد. با شناخت دقیق از خصوصیات، علل بروز، عوارض و راهکارهای مدیریت این ماده، می‌توان بهبودی در کیفیت زندگی بیماران مبتلا به اختلالات هموگلوبینی را فراهم کرد.

خرید هموگلوبین انسانی

شرکت شیمی مرک که نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید هموگلوبین انسانی با بخش فروش شرکت شیمی کهن تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل کردن از صحیح بودن شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.

 کالاهای موجود در انبار ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد.

روش ارسال کالا مشتریان

تهران ارسال توسط پیک

مشتریان سایر شهرها ارسال توسط شرکت های حمل و نقل

( ترمینال،تیپاکس، پست) 

خرید هموگلوبین انسانی

فروش هموگلوبین انسانی

شرکت شیمی  مرک یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان در زمینه فروش مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص فروش هموگلوبین انسانی می باشد. این شرکت در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت خرید محصولات نمایندگی سیگماآلدریچ و تهیه این محصول (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان این شرکت در ارتباط باشید.

همچنین از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول را به همراه میزان نیاز خود ارسال کنید. در کمترین زمان ممکن پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری کنیم.

جهت محصولات بیشتر در نمایندگی مرک و استعلام سریع قیمت هموگلوبین انسانی میتوانید ازطریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز درکمترین زمان پاسخ استعلام خود رادریافت نمائید.

راههای ارتباطی :
021-66368169 (ساعات تماس:8:30 الی 19)
واتساپ:09377601793 (ساعات تماس 24ساعت)

Views: 0

توجه: شرکت شیمی مرک نمایندگی سیگماآلدریچ و مرک در ایران را دارد. این مجموعه با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت شیمی مرک تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل کردن از صحیح بودن شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید.

فرم نظر
Human hemoglobin

اطلاعات محصول

نام محصول :

هموگلوبین انسانی

برند محصول :

سیگماآلدریچ

دسته بندی :

سیگماآلدریچ

تاریخ :

2024/03/03

casnumber :

9008-02-0

carnumber :

H7379

تبلیغات
تبلیغات

سفارش تبلیغات

کلیک کنید