توجه! بدلیل کثرت محصولات امکان بارگذاری تمامی آنها وجود ندارد. بنابراین برای استعلام با بخش فروش تماس حاصل فرمائید.
11-Mercaptoundecanoic acid

11-Mercaptoundecanoic acid این محصول یکی از محصولات پر فروش در نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران می باشد. جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع  قیمت محصولات نمایندگی سیگماآلدریچ میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

11-Mercaptoundecanoic acid یکی از مواد شیمیایی پر فروش مجموعه شیمی مرک نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران می باشد. برای مشاهد این محصول می‌توانید به وب‌سایت شرکت سیگما آلدریچ (Sigma-Aldrich) به آدرس www.sigmaaldrich.com مراجعه کنید. در این وب‌سایت می‌توانید اطلاعاتی از جمله  موجودی و شرایط خرید را دریافت کنید. همچنین، می‌توانید از طریق این مجموعه محصول مورد نظر را خریداری کنید. قبل از خرید هر چیزی، بهتر است اطمینان حاصل کنید که این محصول برای نیازهای شما مناسب است.

شرکت شیمی کهن ،نمایندگی مواد شیمیایی سیگماآلدریچ در ایران می باشد این شرکت ارائه دهنده خدمات به مشتریان عزیز می باشد. کلیه محصولات مواد شیمیایی آزمایشگاهی از جمله مواد مرک merck ، محصولات سیگماآلدریچ و کلیه محصولات آزمایشگاهی را به مشتریان ایرانی ارائه می دهد.

11-Mercaptoundecanoic acid 

شرکت سیگما آلدریچ (Sigma) یک شرکت پیشرو در زمینه تولید مواد شیمیایی، محصولات آزمایشگاهی و تجهیزات آزمایشگاهی است. برای مشاهده لیست قیمت محصولات سیگما می توانید به وب سایت آنها به آدرس https://www.sigmaaldrich.com/ مراجعه کنید. در این وب سایت می توانید به راحتی محصولات سیگما را بر حسب نام، شماره فهرست، دسته بندی، برند و… جستجو کنید. همچنین، می توانید با مشاهده فهرست محصولات در بخش های مختلف وب سایت، به راحتی به دسته بندی های محصولات سیگما دسترسی پیدا کنید.

شرکت شیمی مرک به عنوان نماینده فروش محصولات شرکت سیگما آلدریچ مفتخر است که بهترین کیفیت را همراه با قیمت مناسب و رقابتی، در اختیار مشتریان ایرانی قرار می دهد. مشتریان این شرکت عمدتاً شرکت های داروسازی ، دانشگاهها، مراکز تحقیقاتی، آزمایشگاهها ، مرکز رویان، و… می باشند.

450561

Sigma-Aldrich

11-Mercaptoundecanoic acid

95%
Synonyme(s):MUA, MUDA
Formule linéaire:HS(CH2)10CO2H
Numéro CAS:71310-21-9
Poids moléculaire:218.36
Numéro MDL:MFCD00022096
ID de substance PubChem:24868253
NACRES:NA.23

11-Mercaptoundecanoic acid

توضیحات 11-Mercaptoundecanoic acid

پوسته‌های مرکاپتوکربوکسیلیک اسید مخلوط، پراکندگی پایداری از نقاط کوانتومی چند پوسته‌ای InPZnS/ZnSe/ZnS در محیط‌های آبی ارائه می‌دهند. نانومواد (بازل، سوئیس) (۲۳-۰۹-۲۰۲۰) بنجامین هینه، کریستین آرلت، الکساندر جوزبل، آندروس گستر Feldmann، Andreas Taubert، Armin WedelPMID32957490ABSTRACنقطه‌های کوانتومی سولفید روی فسفید ایندیم (InPZnS) بسیار درخشان، با پوسته‌های سلنید روی/سولفید روی (ZnSe/ZnS) سنتز شدند.

QD ها از طریق یک واکنش تبادل لیگاند پس از سنتز با اسید ۳- مرکاپتوپروپیونیک (MPA) و ۱۱- مرکاپتوندکانوئیک اسید (MUA) در نسبت های مختلف MPA:MUA اصلاح شدند، که این مطالعه را به اولین بررسی در مورد اثرات پوسته لیگاند مخلوط بر InPZnS تبدیل کرد. QDs. علاوه بر این، این مقاله همچنین یک روش بهینه برای همبستگی اندازه QD در مقابل جذب نوری QD ها را توصیف می کند. پس از تبادل لیگاند، QD ها را می توان در آب پراکنده کرد. لیگاندهای طولانی تر (MUA) پراکندگی پایدارتری نسبت به لیگاندهای زنجیره کوتاه ارائه می دهند.

پوسته‌های ZnSe/ZnS ضخیم‌تر، بازده کوانتومی فوتولومینسانس بهتر (PLQY) و پایداری انتشار بالاتر پس از تبادل لیگاند ارائه می‌کنند. هم تبادل لیگاند و هم خواص نوری بین دسته های مختلف QD بسیار قابل تکرار هستند. قبل از دیالیز، QD با ضخامت پوسته ZnS ~ 4.9 تک لایه (ML)، تثبیت شده با MPA مخلوط: MUA (نسبت اختلاط ۱:۱۰)، بالاترین PLQY را در ~۴۵^ نشان دادند. پس از دیالیز، QD ها با ضخامت پوسته ZnS ~ 4.9 میلی لیتر، تثبیت شده با MPA: MUA مخلوط و نسبت ۱:۱۰ و ۱:۱۰۰، بالاترین PLQYs، ~۴۱^ را نشان دادند.

پراکندگی ها تا ۴۴ روز در شرایط محیطی و تاریکی پایدار بودند. پس از ۴۴ روز، QD ها با ضخامت پوسته ZnS ~ 4.9 میلی لیتر، تثبیت شده تنها با MUA، بالاترین PLQY، ~۳۴^ را نشان دادند.

 

خصوصیات 11-Mercaptoundecanoic acid

  • Essai / دوز 95%
  • فرم :جامد
  • :46-50 درجه سانتیگراد (لیتر)Pf

شرح توضیحات کلی 11-Mercaptoundecanoic acid

11-مرکاپتوندکانوئیک اسید (MUA) به عنوان یک لایه خود مونتاژ شده (SAM) استفاده می شود.  دارای یک زنجیره بلند آلکان و کربوکسیل حاوی تیول است. MUA به شدت بسته بندی شده و دارای تک لایه های سطحی خود سازماندهی شده است.[1] این یک لیگاند پاسخگو به pH است که پراکندگی نانوذرات را در محیط های مبتنی بر آب و حلال تسهیل می کند.

کاربرد 11-Mercaptoundecanoic acid

MUA به عنوان یک لایه خود مونتاژ شده (SAM) به عنوان یک تشدید پلاسمون سطحی یکپارچه میکروسیالی (SPR) برای تشخیص و کمیت باکتری ها در تشخیص پزشکی استفاده می شود. همچنین برای عملکرد زیستی الکترودهای طلای چاپ شده روی صفحه (SPGEs) که برای تشخیص و کمیت دنگی استفاده می‌شوند، استفاده می‌شود.

همچنین تک‌لایه‌هایی را روی نانوذرات طلا (AuNPs) که از طریق گروه‌های تیول متصل شده‌اند، تشکیل می‌دهد. AuNP های ترکیب شده با MUA دارای خواص فلورسانس عالی هستند که ممکن است برای تشخیص یون های فلزی در نمونه های سرم استفاده شود.

بسته بندی 11-Mercaptoundecanoic acid

5، 25 گرم در بطری شیشه ای

آرشيو دسته بندي ها : محصولات مرک merck  & سيگماآلدريچ SIGMA ALDRICH

شرکت شيمي مرک از سالهاي بسيار گذشته وارد کننده مواد آزمايشگاهي سيگماآلدريچ در ايران است . در اين قسمت مي توانيد انواع مواد آزمايشگاهي سيگماآلدريچ را همراه با مشخصات شيميايي و کاربرد آنها مشاهده کنيد و براي استعلام و ثبت سفارش به سراسر ايران اقدام نمائيد. در صورت عدم وجود ماده آزمايشگاهي مورد نظر خود بين محصولات با پشتيباني شيمي مرک  تماس بگيريد. تا از موجودي آن اطلاع پيدا کنيد. خريداران محترم مي توانند جهت در خواست قيمت ماده مورد نظر از طريق راه هاي ارتباطي زير اقدام نمائيد.

خرید 11-Mercaptoundecanoic acid

شرکت شیمی مرک که نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده  با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید 11-Mercaptoundecanoic acid با بخش فروش شرکت شیمی مرک تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل کردن از صحیح بودن شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.تری فلورو استیک اسید T6508

 کالاهای موجود در انبار ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد.

روش ارسال کالا مشتریان

تهران ارسال توسط پیک

مشتریان سایر شهرها ارسال توسط شرکت های حمل و نقل( ترمینال،تیپاکس، پست) 

قیمت – فروش 11-Mercaptoundecanoic acid

شرکت شیمی  مرک یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان در زمینه فروش مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص فروش 11-Mercaptoundecanoic acid  می باشد. این شرکت در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت خرید محصولات نمایندگی سیگماآلدریچ. و تهیه این محصول (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان این شرکت در ارتباط باشید.خرید نیکوتین

همچنین از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول را به همراه میزان نیاز خود ارسال کنید. در کمترین زمان ممکن پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری کنیم. .خرید نیکوتین مایع

جهت محصولات بیشتر در نمایندگی مرک و استعلام سریع قیمت 11-Mercaptoundecanoic acid میتوانید ازطریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز درکمترین زمان پاسخ استعلام خود رادریافت نمائید.

راههای ارتباطی :
021-66368169 (ساعات تماس:8:30 الی 19)
واتساپ:09377601793 (ساعات تماس 24ساعت)

Views: 0

توجه: شرکت شیمی مرک نمایندگی سیگماآلدریچ و مرک در ایران را دارد. این مجموعه با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت شیمی مرک تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل کردن از صحیح بودن شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید.

فرم نظر
11-Mercaptoundecanoic acid

اطلاعات محصول

نام محصول :

11-Mercaptoundecanoic acid

برند محصول :

سیگماآلدریچ

دسته بندی :

سیگماآلدریچ

تاریخ :

2023/08/13

casnumber :

71310-21-9

carnumber :

450561

تبلیغات
تبلیغات

سفارش تبلیغات

کلیک کنید